Říjen 2011

Zima je tu!

19. října 2011 v 22:50 | Denisa Votápková |  BUĎ KRÁSNÁPéče o pleť během zimního obdobíBěhem zimního období naše pleť musí odolávat teplotním změnám, které jí moc neprospívají. Každý druh pleti vyžaduje jiný druh péče, a proto se musíme držet několika hlavních zásad.1. Používat hydratační krém do mrazu není zrovna dobrá volba. Zkuste použít zimní krém s UV faktorem. Do mrazu a chladu je vhodnější použít nějaké mastnější krémy.

2. Hydratační krém použijte na noc. Přetopené pokoje pleti také moc neprospívají a tak doporučuji noční hluboce hydratační krém.Návod jak zlepšit Pleť

Zařaďte do svého jídelníčku exotické ovoce bohaté na vitamín C - kiwi, ananas, pomeranče, mango či citróny, vhodné jsou ovocné saláty či koktejly z čerstvého ovoce.


Každé ráno dopřejte tělu kvalitní multivitamin s obsahem minerálů a stopových prvků.


Nezapomeňte na dostatek pohybu doplněný masážemi a saunou, vhodné jsou také lekce jógy, které posílí tělo i ducha.


Nahraďte lehká séra a mléka výživnou kosmetikou, která vaší pleti skutečně prospěje. Poradí vám v kvalitních kosmetických salonech.


Hydratační balzám na rty s vysokým obsahem vitaminu E je pomocníkem s nepřízní počasí. Balzám ochrání rty, hydratuje je a zjemní. Pokožka se pak neloupe a nepraská.